MojElektromobil

Slováci majú radi autá, o tom niet pochýb. Veď za posledných 20 rokov narástol počet áut na slovenských cestách o 46 %. Podľa štatistík policajného zboru bolo na Slovensku evidovaných ku koncu septembra tohto roka 3,27 milióna motorových vozidiel. Len v hlavnom meste je pritom evidovaných viac ako 300-tisíc áut. Okrem nákupu nových áut sú dôležitou súčasťou aj tie ojazdené. Tvoria takmer polovicu registrovaných vozidiel na Slovensku.

Niet preto divu, že do práve prebiehajúcej ankety o najlepší autobazár na Slovensku, sa len za jeden mesiac od jej spustenia zapojilo viac ako 7 500 ľudí. Je to tiež dôkaz, že ľuďom záleží na skvalitnení služieb, ktoré im autobazáre ponúkajú a tiež, že autobazárom záleží na ich dobrom mene. Už dávno totiž neplatí, že v autobazári ťahá kupujúci za kratší koniec, práve naopak. V silnom svete online a spätnej väzby, každý predajca rozumie významu budovania dobrej značky svojho autobazáru.

Do konca ankety Autobazár roka 2019, ktorú prináša Autobazar.EU, pritom ostáva ešte ďalší mesiac. Autobazár s najlepšími službami a hodnotením bude vyhlásený 15. januára 2020.

Hlasovať je možné preklikom v detaile firemného inzerátu a priamo na stránke Autobazár roka 2019, kde stačí zadať názov autobazáru a pridať hodnotenie. Každý, kto ohodnotí aspoň jeden autobazár je automaticky zaradený do žrebovania a môže získať atraktívne ceny. Preto neváhajte a pridajte svoje hodnotenie. A dajte tak vedieť ostatným, ktorý autobazár je podľa vás na Slovensku najlepší.

Viac informácií nájdete na oficiálnej stránke Autobazár roka 2019.

Portál MojElektromobil.sk je mediálny partner ankety Autobazár roka 2019.

13. novembra 2019
Zdroj: Tlačová správa

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+