MojElektromobil

Audi sa so svojím novým e-tronom chváli všade, kde sa dá. Pri príležitosti štartu predaja prvého elektromobilu nemeckej automobilky v USA, bolo dôležitým krokom dostať ju aj do nového úspešného filmu o Avengeroch. Avengers: Endgame mal debut tento víkend. Okrem iných zaujímavých technologických vychytávok sa v ňom objavili aj elektromobily Audi e-tron Sportback a Audi e-tron GT concept.

„Keď Tony Stark v roku 2008 predstavil svetu ikonické Audi R8, fanúšikovia marveloviek to prijali veľmi pozitívne. Tešíme sa, že sme im teraz mohli predstaviť našu ďalšiu novinku, celoelektrický Audi e-tron. Rovnako, ako v minulosti, aj teraz očakávame silnú reakciu fanúšikov na nové Starkove superauto, Audi e-tron GT concept“, vyjadril sa Loren Angelo, viceprezident pre marketing spoločnosti Audi of America.

Vo filme sa tieto elektromobily objavujú často a vyzerá to tak, že tvorcovia filmu sa dopustili niekoľkých chýb pri úprave zvuku. V jednej z hlavných scén, v ktorých bol produkt umiestnený, je pridaný zvuk benzínového motora aj napriek tomu, že Tony Stark v nej šoféruje elektromobil. Web electrek už stihol kontaktovať automobilku Audi s otázkou, prečo je to tak.

Všimli sme si to aj my

Aj redakcia MôjElektromobil.sk už najnovších Avengers: Endgame videla. Moment, kedy sa Audi e-tron GT vo filme objavil so zvukom benzínového motora sme si všimli a tiež nám to prišlo čudné. Predsa vieme, že sa jedná o elektromobil a takýto zvuk by vydávať rozhodne nemal. Sme zvedaví na to, ako sa k tomu vyjadrí automobilka a prečo e-tron vo filme znie tak, akoby sa jednalo o benzínové auto.

Náš tip
TEST Audi e-tron: Zvnútra elektromobil, zvonku klasika
30. apríla 2019
Zdroj: electrek.co

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+