MojElektromobil
Slavo Dzuričko 10. mája 2018

Nie je žiadnym tajomstvom, že známa automobilka Tesla začala predávať svoj Model 3 spolu s nie úplne dokončeným softvérom. Napriek tomu, v priebehu niekoľkých mesiacov prišli viaceré softvérové aktualizácie, ktoré ponúkli aj funkcie z ostatných elektromobilov ako Model S a X. Teraz prichádza ďalšia aktualizácia a nové funkcie nemôžu chýbať.

Náš tip
TESLA TVRDÍ, ŽE ELIMINOVALA NEDOKONALOSTI KAROSÉRIE MODELU 3 HNEĎ O 40%

Tesla Model 3 a ďalšia aktualizácia

Po uvoľnení nových funkcií ako napríklad „Chill Mode“ prináša Tesla novú aktualizáciu. Tá nesie kódové označenie ‚2018.18.1‘ a jej hlavnou výhodou je funkcia automatických diaľkových svetiel pre Model 3. Táto funkcia bola používateľmi skutočne veľmi žiadaná, a teraz prichádza spolu s vylepšeniami mediálneho prehrávača a ďalšími opravami chýb.

„Softvér pre elektromobil Tesla Model 3 bude dokončený „už čoskoro.“ – vyslovil neurčito v januári tohto roka CEO spoločnosti Tesla, Elon Musk. Konkrétny dátum finalizácie však nie je známy.

Síce nová aktualizácia približuje elektromobil Model 3 ku svojim drahším súrodencom, stále niektoré funkcie chýbajú. Napríklad softvér Autopilota pre Model 3 neobsahuje funkciu „Summon.“ Tá umožňuje posunúť sa z parkovacieho miesta bez toho, aby sa niekto v aute nachádzal. Vozidlá Model 3 takisto nedisponujú Wi-Fi pripojením a musia sa tak spoliehať na LTE siete.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

10. mája 2018
Fotománia

+