MojElektromobil

Na Tesla Model 3 sú stále veľké čakacie doby. A hoci Kanada patrí k obľúbeným destináciám Tesly kvôli jej geografickej blízkosti s domácim americkým trhom, stále sa tu Model 3 nedá kúpiť. Aktuálne tu už majú záujemcovia tisícky predobjednávok. Kým však budú čakať, môžu sa naň aspoň pozrieť. Dva kusy Model 3 totiž prichádzajú do dvojice obchodov – v Toronte a vo Vancouveri. Tesla napísala aj miestnym držiteľom rezervácií:

“Buďte medzi prvými, ktorí sa posadia do Modelu 3 a zažite úžasnú sklenenú strechu, špičkový interiér a 15-palcový dotykový displej. Odborníci na Tesla produkty budú v obchode prítomní, aby vám zodpovedali akékoľvek otázky o bezkonkurenčnej bezpečnosti, dojazde a výkone dostupných v Tesla vozidlách…. Keďže pokračujeme v rozširovaní našich konfigurácií, tiež budete mať možnosť spoznať Dual Motor All-Wheel Drive systém, ktorý je pre Modely S a X štandardným.”

Náš tip
V uliciach San Francisca už zahliadli Tesla Model 3 s duálnym motorom

Model 3 pritiahne pozornosť aj na Model S a X

Na výstave Auto Show v Toronte si už záujemcovia mohli obzrieť túto Teslu, no nemohli si do nej sadnúť. V showroomoch si však už budú návštevníci môcť dovnútri i sadnúť. Výhodou pre tieto kanadské obchody je aj to, že vďaka množstvu návštevníkov tiež vojdú do pozornosti aj vystavené modely S a X.

Záujemcovia v našich končinách môžu zatiaľ na Model 3 nakuknúť vďaka nadšencovi, ktorý sa rozhodol tento kúsok vziať so sebou na roadtrip po Európe. Zastaviť sa má tiež v Bratislave.

Zdroj: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

Fotománia

+