MojElektromobil
Slavo Dzuričko 14. mája 2018

Už predošlé vyjadrenia automobilky Tesla na margo svojho Modelu 3 naznačovali, že tento elektromobil je dôležitou súčasťou portfólia spoločnosti. Cieľom automobilky je stále ponúknuť 5000 za týždeň, čo však stále nie je realitou. Nedávno sme vám však priniesli informáciu o možnosti objednávky Modelu 3 s duálnym elektromotorom, ktorá by mala byť spustená už v priebehu budúceho týždňa. Teraz prichádza informácia, že Tesla si zaregistrovala pre Model 3 ďalšie VIN čísla a celkovo ich má už takmer 43 tisíc.

Náš tip
TESLA PRINÁŠA ĎALŠIU SOFTVÉROVÚ AKTUALIZÁCIU NA MODEL 3. NECHÝBAJÚ NOVÉ FUNKCIE
Náš tip
TESLA TVRDÍ, ŽE ELIMINOVALA NEDOKONALOSTI KAROSÉRIE MODELU 3 HNEĎ O 40%

Tesla Model 3

Nové informácie na poli zaregistrovaných VIN čísel boli odhalené prostredníctvom sociálnej siete Twitter. Report registrácií priniesol konkrétne Twitter účet s názvom @Model3VINs. Predošlé informácie hovorili o viac ako 39 tisíc zaregistrovaných VIN čísel k 7. máju 2018. Skutočne posledné číslo, ktoré sa v súčasnosti dostalo na verejnosť bolo 42 942. Tesla tak neváha registrovať svoje vozidlá naozaj prudkým tempom, a to zrejme aj z dôvodu meškajúcich jednotlivých dodávok.

Portál teslarati navyše poukázal aj na ďalšiu informáciu, ktorá hovorí, že ešte pred mesiacom boli VIN čísla na hodnote približne 30 tisíc. To značí viac ako 50% nárast v priebehu spomínaného mesačného obdobia.

Zdroj: insideevs.com, titulná fotografia: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

14. mája 2018
Fotománia

+