MojElektromobil
Slavo Dzuričko 16. mája 2018

Aj Elon Musk, CEO spoločnosti Tesla, sa vyjadroval viac krát na margo splnenia plánov pre produkciu cenovo dostupnejšieho elektromobilu Tesla Model 3. Automobilka dokonca na istý čas pozastavila prevádzku továrne pre zmeny a prínos viac efektívnej výroby. Tieto zmeny pravdepodobne pomohli, prichádzajú prvé informácie o tom, že Tesla už pravdepodobne prekonala hranicu 4000 vozidiel Model 3 za týždeň. Výrobca je tak opäť o niekoľko krokov bližšie k svojmu cieľu.

Náš tip
TESLA TVRDÍ, ŽE ELIMINOVALA NEDOKONALOSTI KAROSÉRIE MODELU 3 HNEĎ O 40%
Náš tip
TESLA REGISTROVALA UŽ TAKMER 43 TISÍC VIN ČÍSEL PRE SVOJ CENOVO DOSTUPNEJŠÍ MODEL 3

Tesla Model 3

Okrem tejto skutočnosti, ktorá unikla zo zdrojov ľudí blízkych továrne vo Fremonte, Tesla prekonáva svoje doterajšie výsledky vo viacerých smeroch. Len pred pár dňami sme vám priniesli informáciu o rýchlom tempe registrácie nových VIN čísel pre elektromobil Tesla Model 3. Tesla už prekonala hodnotu viac ako 42 tisíc zaregistrovaných VIN čísel. Automobilka takisto deklaruje, že znížila nedokonalosti karosérie v interiéri a exteriéri až o 40%.

Elon Musk takisto v nedávnej odpovedi pre Ars Technica zdôraznil, že automobilka Tesla pracuje na odstránení nedokonalostí s produkciou. Pritom práve Ars Technica prirovnáva súčasné problémy automobilky Tesla k skorším problémom známeho General Motors.

Zdroj: insideevs.com, titulná fotografia: Tesla


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

16. mája 2018
Fotománia

+