MojElektromobil
Slavo Dzuričko 28. mája 2018

Už pred časom sme vám priniesli aj špecifikácie tohto elektrického modelu. Jaguar I-PACE ponúkne napríklad špičkový krútiaci moment a zrýchlenie z 0 na 100 km/h už za 4,8 sekundy. Na jedno nabitie poskytne elektromobil dojazd až 480 kilometrov (podľa štandardu WLTP). Výrobca tiež deklaruje, že v prípade použitia DC nabíjačky (50 kW) dokáže model I-PACE získať za hodinu nabíjania energiu na ďalších približne 270 kilometrov.

Náš tip
POZRITE SI ELEKTRICKÝ ŠPECIÁL JAGUAR I-PACE ETROPHY PRIAMO NA ZÁVODNEJ TRATI | VIDEO
Jaguar I-PACE. Foto: electrek.co

Jaguar I-PACE na Slovensku

Nový elektromobil si môžete prezrieť aj na vlastné oči, a to na špeciálnych udalostiach výrobcu aj na Slovensku. Stane sa tak 26. – 27.5. v nákupnom stredisku Eurovea v Bratislave, 30. – 31.5. v nákupnom stredisku Bory Mall v Bratislave, program pokračuje 2. – 3.6. v Šamoríne (X-Bionic Sphere) a 5. – 6.6. program nateraz uzavrie Trenčianska Turná (Showroom Autoštýl). Na mieste bude tiež možnosť zaregistrovať sa do I-PACE klubu, ktorý ponúka viaceré výhody pre záujemcov o elektromobil.

„Každý Jaguar prináša pocit z jazdy, aký sa nedá zažiť so žiadnym iným autom. Model Jaguar I‑PACE je najinteligentnejšie päťmiestne športové vozidlo na svete, ktoré dokáže očariť nielen svojím podmanivým dizajnom, ale najmä vzrušujúcim pôžitkom z jazdy.“ – tvrdí Jaguar na svojom oficiálnom webe.

Spomínaný I-PACE klub ponúkne prednostný prístup k novému elektromobilu Jaguar I-PACE. Členovia tohto klubu získajú exkluzívnu možnosť prednostného objednania ešte pred oficiálnym spustením predaja. Výrobca navyše upozorňuje, že počet áut bude pre veľký záujem obmedzený. Okrem možnosti vlastniť nový elektromobil medzi prvými na Slovensku, budú mať členovia klubu aj pozvánky na jedinečné udalosti spojené s elektrickým modelom I-PACE.

Zdroj: i-pace.sk, titulná fotografia: electrek.co


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

28. mája 2018
Fotománia

+