MojElektromobil
Slavo Dzuričko 28. júna 2018

Elektromobilita nie je cudzia ani známej nemeckej automobilke Mercedes-Benz. Dôkazom toho je aj hybridný superšport Project One, ktorý vo svojich útrobách má hneď štvoricu elektromotorov. Tento luxusný kúsok sme si mohli prezrieť aj na tohtoročnom bratislavskom Autosalóne. Mercedes však pokračuje ďalej, čo dokazuje aj nový reklamný slogan.

Náš tip
MERCEDES-BENZ PREDSTAVUJE SVOJ ELEKTRICKÝ KONCEPT EQA | VIDEO
Náš tip
MERCEDES PRIPRAVUJE INVESTÍCIU NA ÚROVNI 500 MILIÓNOV EUR PRE NOVÝ ELEKTROMOBIL

Mercedes-Benz Concept EQ

Pripravovaný elektrický koncept teraz výrobca podporuje ďalším reklamným videom. Práve v novom videu oznamuje svojim fanúšikom nový reklamný slogan „Goodbye Noise. Hello Electric.“ To značí práve akúsi „tichosť“ elektrických vozidiel. Iste, ako v prípade každého elektromobilu, aj nový Mercedes bude nejaké tie zvuky vydávať. V porovnaní so svojimi súrodencami, ktorí obsahujú benzínový alebo naftový agregát je to však vskutku rozdielny zážitok.

Podľa slov výrobcu, s novým modelom Concept EQ sa budúcnosť dostane do sériovej výroby Mercedes-Benz, pričom tento zážitok nazýva dychberúcim, a to v dvojitom zmysle. Zatiaľ nám však neostáva nič iné, ako sledovať reklamné videá, ktoré nám pomaly odhaľujú, čo prinesie nemecká automobilka v blízkej či vzdialenej budúcnosti.

Zdroj: insideevs.com

28. júna 2018
Fotománia

+