MojElektromobil
eAutoportal 14. augusta 2017

Už sme si zvykli, že produkčné modely automobilov nebývajú tak vzrušujúce ako ich koncepty. V prípade prvého elektromobilu od Jaguaru to však s najväčšou pravdepodobnosťou platiť nebude. Už sme mali možnosť vidieť špionážne zábery exteriéru modelu I-Pace počas nakrúcania reklamného spotu, ktorý sa na prvý pohľad ničím nelíšil od konceptu. Najnovšie fotografie testovacieho vozidla naznačujú, že inak tomu tomu nebude ani v prípade interiéru.

Koncept elektrického SUV Jaguar I-Pace sa nám prvýkrát predstavil koncom minulého roka na autosalóne v Los Angeles. Zástupcovia automobilky vtedy tvrdili, že sa jedná o verný predobraz produkčnej verzie. A začína sa ukazovať, že nás vôbec nezavádzali.

Náš tip
Sériová podoba elektromobilu Jaguar I-Pace zachytená na špionážnych fotografiách
 
Najnovšie nás o tom presvedčili špionážne fotografie interiéru. Ten má síce od finálneho spracovania ďaleko, avšak je jasné, že rozloženie prvkov a tvary palubnej dosky sa takmer vôbec nelíšia od konceptu. Jedinou výraznou zmenou prešli výduchy ventilačného systému, ktoré dostali štandardné tvary. Ich podoba však nemusí byť definitívna. Dočkať by sme tak mohli podobného „neviditeľného“ riešenia ako v prípade Tesly Model 3.

jaguar i pace interier jaguar i pace interier

Jaguar I-Pace oficiálne už septembri

Produkčná verzia Jaguaru I-Pace sa nám odhalí na nadchádzajúcom septembrovom autosalóne vo Frankfurte. Presné špecifikácie SUV elektromobilu by sme sa však mali dozvedieť ešte predtým. Tie by sa nemali príliš odlišovať od špecifikácií konceptu, ktoré nájdete v našom článku na nasledujúcom odkaze.

Náš tip
Európska autosalónová premiéra elektromobilu Jaguar I-Pace Concept

Zdroj: insideevs.com, fotografie: Automedia/motor1.com

eautoportal zdielanie


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

14. augusta 2017
Fotománia

+