Nabíjacia stanica Ejoin – Oravský podzámok

späť na fórum Nabíjacie stanice Ejoin Nabíjacia stanica Ejoin – Oravský podzámok

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Autor
    Tomáš Kuník
    Keymaster

Na Oravu sa dostala ďalšia nabíjacia stanica. Nachádza sa na mieste intenzívneho turistického ruchu, pod Oravským hradom. Mám informáciu, že nabíjačka už funguje a nachádza sa na parkovisku pod hradom, tak ako sme aj uvádzali v pôvodnom článku ohľadom nabíjačiek z dotácií.

Nabíjačku som už otestoval a parkovali pri nej spaľováky. Kábel našťastie dočiahol, je dosť dlhý. Nabíjačka po zapnutí ukazovala, že nabíja, no neukazovala výkon a ani koľko dodala. Bežal iba čas. Auto napriek tomu signalizovalo, že nabíja, čiže energia do neho očividne išla. Keď ale jedno auto odišlo a chcel som preparkovať, aby som mal fotku vyššie, po odpojení kábla stále informovala o nabíjaní, aj keď nenabíjala a kábel bol odpojený z auta. Nabíjanie už znova nešlo spustiť, a to ani na druhom kábli cez iný PIN kód / kartu. Bol potrebný reštart nabíjačky, ten ale trval cca hodinu. S nabíjačkou bol teda očividne nejaký neštandardný problém. Keďže som už musel odísť, nabíjanie som znova nevyskúšal 🙂

Tomáš Kuník
    Keymaster

Nabíjačku som vyskúšal znova a už všetko fungovalo bez problémov

Zobrazujú sa 2 príspevky - 1 až 2 (z celkového počtu 2)
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.