MojElektromobil
  • Čím sú ojazdené elektromobily špecifické?
  • Čo je najväčšie riziko, na ktoré si treba dať pozor?
  • Ako si viete elektrické auto skontrolovať svojpomocne?
  • Ako je to so servisom pre elektromobily?

Ponuka elektromobilov sa za ostatné roky poriadne rozšírila a množstvo ľudí, ktorí začínali jazdiť v prvých generáciách elektrických áut dnes už vlastní svoje druhé či tretie vozidlo. Staršie modely sa aj vďaka tejto prirodzenej obmene dostávajú do bazárov. Na čo všetko si ale treba dávať pozor pri kúpe ojazdeného elektromobilu?

V diskusii s názvom Elektromobil z bazáru – ako sa správa po 100-tisíc km? sa tejto problematike podrobne venovali Jaroslav „Jairo“ Kapšo, šéfredaktor portálu MôjElektromobil.sk a Milan Bahna, majiteľ elektromobilu Nissan Leaf z bazáru.

Salón elektromobilov 2021 v Košiciach

Salón elektromobilov 2021 má tento rok namierené aj do Košíc, a to v termíne 3. až 5. septembra. Bezplatná registrácia už bola spustená. Všetky podrobnosti a kľúčové informácie postupne nájdete na webovej stránke e-salon.sk.

Náš tip
Dovolenka s elektromobilom: Ako treba plánovať cestu k moru? | VIDEO
29. júla 2021

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+