MojElektromobil

Hoci elektromobil je považovaný za naozaj dobrú investíciu, nepatrí medzi najlacnejšie. Cena niektorých z nich hravo prekročí hranicu 30 tisíc eur. Mnohí fanúšikovia elektromobility si kúpia aj používané vozidlo. Preto sme pre vás vybrali tie najlepšie elektromobily, ktoré síce nie sú nové, ale za svoju cenu majú čo ponúknuť.

Nissan Leaf

Prvým na zozname je azda najznámejší elektromobil hneď po Tesle. Model Leaf je skvelý elektromobil nielen do mesta, ale aj mimo neho. Dostatok vnútorného priestoru je pre menšiu i väčšiu rodinku, aj keď mikrobus to rozhodne nie je.

Hoci už má skoro päť rokov, je skvelo vybavený a najazdených má len niečo vyše 50 000 kilometrov. Ak vás tento Nissan oslovil, môžete si ho kúpiť už za 13 300 eur. Vďaka elektrickému pohonu sa vám ale táto investícia veľmi rýchlo vráti.

nissan leaf autobazar
Zdroj: autobazar.eu

Peugeot iOn

Francúzsky sympatický elektromobil si obľúbia hlavne obyvatelia väčších miest. Jeho malá veľkosť sa osvedčí nielen v hustej premávke, ale aj na preplnených parkoviskách. Hoci sa doň pravdepodobne nezmestí viac ako štyria ľudia, menšej rodinke to bohate stačí. Kufor je dosť veľký na bežný nákup.

Výhodou môže byť, že iOn má najazdených len 29 tisíc kilometrov. V prípade, že by ste zvažovali malý Peugeot ako svoje ďalšie auto, kúpiť ho môžete za 14 490 eur.

peugeot ion autobazar
Zdroj: autobazar.eu

Fiat 500e

To najmenšie na záver. Talianska legendárna bublinka vo svojom modernom vyhotovení upúta pohľady ľudí naokolo. Jeho netypický a originálny vzhľad síce nie je najpraktickejší, aj tak ale patrí medzi menšie autá.

Skvelý bude hlavne pre páriky, ktoré ešte nemajú deti a stačia im dve miesta na sedenie. Ani kufor toho nepojme nejako veľa, ale na potreby mladých úplne postačí. Koho malá 500-ka oslovila, môže si pripraviť 14 900 eur.

fiat 500e autobazar
Zdroj: autobazar.eu

 


Už Vám nič neujde!

Prihláste sa na odber noviniek súvisiacich s týmto vozidlom

17. augusta 2019

Pravidlá diskusie

Portál MojElektromobil.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+