MojElektromobil
eAutoportal 20. októbra 2017

V pondelok 23. októbra 2017 sa pred Mestským úradom v Prešove uskutoční zaujímavé podujatie zamerané na elektromobilitu. Jeho súčasťou bude okrem iného aj prezentácia elektrifikovaných automobilov siedmich značiek, na ktorých sa bude možné odviesť.

Hlavnou myšlienkou podujatia E-AUTO Prešov 2017 je oboznámenie stredoškolskej mládeže, ako aj širokej verejnosti s vozidlami na alternatívny pohon. Od 13:00 do 18:00 sa na námestí pri Neptúnovej fontáne návštevníkom predstavia čisto elektrické, hybridné a plug-in hybridné automobily, ako aj elektrické jednostopové vozidlá.

Tešiť sa môžete na Teslu Model X, Nissan Leaf, Volkswagen e-Golf, Hyundai Ioniq, Toyotu Yaris, Peugeot iON, ZD D1, elektrické bicykle a ďalšie elektrické vozidlá. Okrem statickej prezentácie sa bude možné na spomínaných automobiloch aj odviesť. Zástupcovia automobiliek a majitelia elektrifikovaných vozidiel vám ochotne odpovedia na otázky, ktoré s nimi súvisia.

Po 18. hodine sa akcia presunie do kaviarne Libresso na Hlavnej ulici č.29, kde sa uskutoční diskusia na tému „Súčasnosť a budúcnosť elektromobility na Slovensku„. Zúčastnia sa jej aj poslanci NR SR, páni Miroslav Ivan a Karol Gálek.

Náš tip
Slovenská asociácia pre elektromobilitu sa otvoreným listom zasadzuje za predĺženie dotácií na e-autá

e-auto presov 2017

Zdroj: tlačová správa

20. októbra 2017
Fotománia

+